سفر هیجان انگیز با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شهرهای جنوبی

1 هفته پیش

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس راهی آسان پیش روی افرادی قرار می‌دهد که می‌خواهند به نواحی جنوبی کشور سفر کنند.

جنوب ایران به واسطه حضور مردمان خونگرم و باصفایی که دارد، هر ساله پذیرای توریست‌های زیادی می‌باشد. به گونه‌ای که گاه برای خرید بلیط اتوبوس و سفر به این خطه از کشور باید ساعت‌ها سایت‌های مختلف را بررسی کنید تا بتوانید صندلی خالی پیدا کرده و سفرتان را به سوی این خطه پهناور آغاز نمایید.
بندرعباس یکی از شهرهای جنوبی ایران است که مرکز استانی به نام هرمزگان می‌باشد. این ناحیه به نام بندر گمبرون نیز شناخته می‌شود. بندرعباس که سرزمین خورشید گرم و سوزان است یکی از اصلی‌ترین بندرهای تجاری ایران محسوب می‌شود و کالاهای زیادی از طریق این بندر وارد کشور شده یا به سوی دیگر کشورهای جهان ارسال می‌شوند.
بوشهر یکی دیگر از شهرهای جنوبی ایران است که مرکز استانی با همین نام می‌باشد. این شهر ساحلی که در کنار خلیج فارس واقع شده همه ساله پذیرای گردشگران زیادی است که به قصد تماشای جاذبه‌های گردشگری بوشهر بلیط اینترنتی اتوبوس را برای این شهر تهیه کرده و قدم به خاک این منطقه میگذارند.
از دیگر نواحی جنوبی کشور که توریست‌های زیادی را در فصل‌های مختلف سال به سوی خود جذب می‌کنند می‌توان به اهواز و سیستان و بلوچستان اشاره کرد. در ادامه جاذبه‌های این شهرها برای آشنایی بیشتر معرفی شده‌اند تا با آسودگی خاطر کامل بتوانید خرید بلیط اینترنتی اتوبوس را انجام داده و سفر خود را آغاز کنید.

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس بندرعباس

بندرعباس یا بندر گمبرون در جنوب استان هرمزگان قرار دارد و نواحی شمالی این شهر به رشته کوه‌های متعدد منتهی می‌شود و جنوب آن را دریای پهناور در بر گرفته است. این بندر بزرگ تا قشم تنها به اندازه ۲۸ کیلومتر فاصله دارد و همین امر سبب شده که توریست‌هایی که به این منطقه سفر می‌کنند هم‌زمان با یک تیر دونشان بزنند. به گونه‌ای که با خرید بلیط اینترنتی اتوبوس بندرعباس وارد این شهر شده و پس از تماشای زیبایی‌های آن به سوی قشم رهسپار شوند و بازدیدی نیز از این منطقه داشته باشند.
بهترین زمان برای سفر به بندرعباس از ماه آبان تا ماه فروردین است که دمای هوا در این منطقه در وضعیت مطبوعی قرار دارد. از اواسط بهار تا اواسط پاییز آب و هوای بندر بسیار شرجی و گرم است و گاه دمای هوا در روز به ۵۶ درجه سانتی‌گراد می‌رسد؛ بنابراین هنگام تعیین برنامه سفر خود به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید.
معبد هندوها، چشمه آبگرم گنو، حمام گله داری، عمارت کلاه‌فرنگی و قلعه فین از جمله جاذبه‌های بندرعباس هستند که هنگام سفر به این شهر می‌توانید از آن‌ها بازدید نمایید.

خرید آنلاین بلیط اتوبوس بندرعباس

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس بوشهر

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس بوشهر از دیگر گزینه‌های سفر به سمت شهرهای جنوبی ایران است. بوشهر یک بندر تجاری محسوب می‌شود و دارای منابع نفت و گاز می‌باشد. به همین دلیل این شهر به نام پایتخت انرژی ایران نیز معروف است. بوشهر دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است و دمای هوا در روزهای تابستان تا ۳۵ درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد؛ اما آب و هوای این شهر زمانی که زمستان تمام شهرها را فرا گرفته بسیار خنک و مطبوع است و دمای هوا در نهایت به حدود ۱۴ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. به همین دلیل بیشتر توریست‌ها خرید آنلاین بلیط اتوبوس بوشهر را برای سفر در این ماه‌های سال انجام می‌دهند.
مسجد جامع بردستان، بازار بوشهر، سواحل زیبا و هیجان انگیز استان بوشهر، نخلستان‌های سرسبز، عمارت ملک و موزه رئیس‌علی دلواری از جمله جاذبه‌های این شهر هستند که هنگام سفر به بوشهر می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بوشهر

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس اهواز

شهر زیبای اهواز یکی از کلان شهرهای ایران زمین است که مرکز استان خوزستان می‌باشد. بسیاری از توریست‌ها اهواز را به عنوان عروس شهرهای جنوبی ایران می‌شناسند؛ زیرا با وجود این که اهواز حوادث زیادی مانند هشت سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته و هنوز بقایای جنگ در این مکان وجود دارد، اما هنوز زیبایی‌های این شهر گردشگران را شیفته خویش می‌کند. رود پر آب کارون از میان اهواز عبور می‌کند و جلوه‌ای دوچندان به این شهر می‌بخشد. این رود خروشان آب آشامیدنی مردم اهواز را تامین می‌کند و نام آن در فهرست آثار طبیعی کشور به ثبت رسیده است.
بازار عبدالحمید یکی از قدیمی‌ترین بازارهای این شهر است که بسیاری از اجناس در آن عرضه می‌شود و توریست‌ها هنگام خرید سوغات اهواز به آن مراجعه می‌کنند. موزه هنرهای معاصر، دانشکده سه گوش، کلیسای سورت مسروپ، آبشار مصنوعی اهواز، بنای معین التجار، پل سفید که به عنوان نماد این شهر شناخته می‌شود و… از جمله جاذبه‌های این شهر پهناور هستند که گوشه‌ای از تاریخ اهواز را به نمایش میگذارند. برای تماشای این جاذبه‌ها در یک نگاه باید خرید بلیط اینترنتی اتوبوس اهواز را انجام داده و به سوی این شهر حرکت کنید.

بلیط آنلاین اتوبوس به بوشهر

خرید بلیط اینترنتی اتوبوس سیستان و بلوچستان

استان سیستان و بلوچستان که در جنوب شرقی کشور واقع شده و یکی از پهناورترین استان‌های ایران است نیز جاذبه‌های زیادی را در قلب خود پنهان کرده است. به همین دلیل افرادی که علاقه‌مند هستند حتی دورترین نقاط کشور را تماشا کنند با خرید بلیط اینترنتی اتوبوس سیستان و بلوچستان عازم این استان می‌شود. مرکز استان سیستان و بلوچستان زاهدان میباشد و حدود ۳۰۰ کیلومتر از این استان با دریای عمان هم مرز است.
بیشتر مردم این منطقه را پیروان مذهب تسنن تشکیل می‌دهند و گویش رسمی این منطقه بلوچی می‌باشد. لباس محلی بلوچستان که از مشهورترین سوغات این استان است دارای قدمتی چند هزار ساله می‌باشد و مطابق اقلیم جغرافیایی و آب و هوای این منطقه طراحی شده است.
از جمله جاذبه‌های گردشگری سیستان و بلوچستان می‌توان به دریاچه هامون، شهر سوخته با قدمت بیش از ۵ هزار سال، کوه خواجه، زاهدان کهنه، قلعه بمپور و… اشاره کرد. هر یک از این جاذبه‌ها بخشی از تاریخ این استان را به نمایش می‌گذارند و تماشا آن‌ها می‌تواند سفرتان را هیجان انگیزتر کند. برای رسیدن به این منطقه باید ابتدا خرید بلیط اینترنتی اتوبوس سیستان و بلوچستان را انجام دهید و سپس به سوی این استان سفر کنید.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :