۶ مزیت سفر با اتوبوس های بین شهری

 ما در این مقاله ۶ مزیت سفر با اتوبوس های بین شهری را نسبت به دیگر روشهای مسافرتی بررسی میکنیم.

سفر با اتوبوس‌ های بین شهری امروزه بیش از پیش بین اقشار مختلف جامعه جا افتاده است. با توجه به اینکه مردم کم کم در یافته اند که سفر با اتوبوس بسیار به صرفه تر و سبز تر از راه های دیگر رسیدن به مقصد است، این نوع سفر کردن دوباره محبوبیت خود را در اذعان عمومی کسب می کنند.

1. ارزان تمام شدن سفر با اتوبوس‌ های بین شهری

با قیمت های رو به افزایش بنزین این روز ها، درخواست برای مسافرت با خودرو سواری شخصی یا تاکسی کمتر از قبل هم شده است.از طرفی با وجود هزینه ای که پس از رسیدن به ایستگاه مقصد باید متقبل شوید تا با تاکسی یا اتوبوس به مقصد نهایی خود برسیم، مسافرت با قطار آنچنان هم مقرون به صرفه تر از سفر با اتوبوس‌ های بین شهری نمی شود. چرا که قطار شما را مستقیما به مقصدتان نخواهد رساند.

2. حمل و نقل سبز

با وجدان آسوده مسافرت کنید. اتوبوس های بین شهری از سبزترین روش های حمل و نقل است. جابه جا کردن افراد زیادی در یک وسیله نقلیه مزیت های بسیاری به همراه خود دارد. با اینکه اتوبوس ها زیاد پاک و سبز به نظر نمی رسند، با توجه به اینکه مصرف سوخت های فسیلی و انتشار گاز های گلخانه ای به ازای هر شخص بشدت کاهش می یابد، اتوبوس های بین شهری بسیار سالم تر از دیگر وسایل نقلیه به حساب می آیند.

3. سیاحت کردن ایران ‌‌زمین

در این سرزمین وسیع و پهناور، زیبایی هایی تاریخی، فرهنگی و طبیعی بسیاری نهفته اند. آنقدر فراوانی و تنوع این زیبایی ها گسترده است که برای هر کسی با هر سلیقه ای جاذبه وجود دارد. فقط و فقط تنها لازمه ی دیدن این جذابیت ها

4. بدون استرس سفر کنید.

دیگر می توانید کلنجار رفتن با یک نقشه کاغذی و غیره را فراموش کنید. هر کس در اتوبوس های بین شهری شوفر خود را دارد که دقیقا می داند کجا می رود و حتی چاله و چوله های مسیر را از بر است.

محیط آرام یک اتوبوس بین شهری
داخل اتوبوس بین شهری

5. با امنیت بیشتری سفر کنید.

از لحاظ آماری هم سفر با اتوبوس های بین شهری بسیار امن تر از مسافرت کردن با ماشین سواری است. همانطور که قبلا گفتم اتوبوس ها از رانندگان ماهری برخوردارند که مسیر جاده را مثل کف دست خود می شناسد و از وضعیت جاده و خطرات احتمالی بخوبی آگاهی دارد. پس بنابراین شما را با امنیت تمام و کمال به مقصدتان می رساند.

6. راحتی سفر حرف اول را می‌زند!

فضای مناسب جلوی پا، صندلی‌های تخت‌شو و مجهز به شارژر موبایل، اینترنت بی‌سیم رایگان، پذیرایی متنوع و مانیتور‌های شخصی همه و همه از مزیت‌های سفر کردن با اتوبوس‌های VIP می‌باشند.

افکار خود را به اشتراک گذارید